O nas

Witam Wszystkich,

 

w moim sklepie ze zdrową żywnością w Rzeszowie

 

Nie mam zamiaru na samym początku pisać tutaj żadnych życiorysów, ponieważ nie o to tutaj chodzi.

 

Potrzeba stworzenia sklepu ze zdrową żywnością w Rzeszowie powstała w momencie gdy po swoich studiach, gdzie uczyłam się jako Technolog Żywienia, zaczęłam szukać pracy w swoim zawodzie, ale jak to po studiach bywa na początku z pracą jest kiepsko i nie każdy czeka na Ciebie z otwartymi rękoma.

 

Jednak nie poddawałam się i składałam CV za CV, aż w końcu trafiłam na ogłoszenie gdzie poszukiwali osoby do sprzedaży tzw. ekspedientki w sklepie ze Zdrową Żywnością w Rzeszowie.

 

Od samego początku wiedziałam, że miejsce, do którego trafiłam będzie mi sprawiać dużo przyjemności pomimo tego, że praca nie była lekka i pracowałam nawet po 12 godzin, jednak nie o to w tym wszystkim chodziło. W tym sklepie ze zdrową żywnością głownie chodziło o ludzi o tych, którzy systematycznie nas odwiedzali i raz po raz opowiadali coraz to nowe historie, niektóre mniej niektóre bardziej przykuwające moją uwagę, ale mimo wszystko co dzień było to coś nowego.

 

Podczas tej pracy wykorzystywałam wiedzę zdobytą na studiach gdyż w bardzo wielu przypadkach mogłam podpowiedzieć, a Ci ludzie wracali na raz następny po te same produkty, które im poleciłam ponieważ odczuwali poprawę.

 

 

Gdy raz za razem te historie się powtarzały zamarzyłam mieć swój własny sklep ze zdrową żywnością w Rzeszowie taki, w którym to ja będę odpowiadać za asortyment oraz taki w którym klienci będą czuli się jak u siebie w domu sięgając po produkty jak do swojej przydomowej spiżarni.

 

I..................

 

 

I pewnego wieczoru to marzenie się spełniło gdy zobaczyłam ogłoszenie, że jest do sprzedania sklep ze zdrową żywnością w Rzeszowie, mieście w którym obecnie mieszkam ze swoim Mężem. Natychmiast skontaktowałam się z ogłoszeniodawcą (oczywiście zrobił to mój Mąż ponieważ chłop musi nosić spodnie), po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że sklep musi być mój jednak kwota, która została zaproponowana przerosła kilkukrotnie mój budżet ale...............

 

 

Jak to mówią dla chcącego nic trudnego ze wszystkich sił i możliwości oraz z MEGA pomocą mojej rodziny udało się zgromadzić środki na zakup sklepu ze zdrową żywnością i od tamtego momentu jestem jedną z najszczęśliwszych osób, które jak się śmieje mój Mateusz prowadzą firmę w Polsce:)

 

Mam.. mam go mój własny sklep ze zdrową żywnością w Rzeszowie, w który wkładam całe swoje serce i zaangażowanie, a ludzie, którzy robią u mnie zakupy to moja codzienna motywacja do tego aby rozwijać moją działalność i jeszcze bardziej poszerzać wiedzę na temat zdrowego odżywiania, a tak naprawdę praktykowania tego kultu w życiu codziennym.

 

Jednym z tych projektów jest własnie Apteka Pana Boga gdzie przedstawiać wam będę produkty i suplementy oparte tylko na naturalnych składnikach, wybrane i przetestowane przeze mnie oraz klientów odwiedzających mój sklep.

 

 

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania zachęcam do kontaktu za pośrednictwem

FB: https://pl-pl.facebook.com/smakizdrowia/ lub bezpośrednio za pośrednictwem strony sklepu www.smakizdrowia.pl

 

Pozdrawiam,

 

Wasza Kamila:)
SmakiZdrowia.pl
Rzeszów
 

2014 Kukurykuuu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji