Realizacja zamówienia i rabaty

Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia znajdują się w Regulaminie. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje.

 

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia przystępujemy do jego kompletowania.
Przy każdym towarze podany jest przewidywany czas dostępności. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do momentu przekazania paczki ze Sklepu do przewoźnika realizującego dostawę, uwzględniane są tylko dni robocze.
Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest wysyłane w chwili skompletowania całego zamówienia. Termin wysyłki paczki określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.
Po skompletowaniu twojego zamówienia, towar zostaje wysłany lub czeka na odbiór w zalezności od opcji dostawy, którą wybrałeś. O gotowości do odbioru zostaniesz poinformowany mailowo lub telefonicznie.
Sprzedaż produktów odbywa sie jednocześnie w sklepie internetowym i stacjonarnym (Rzeszów, ul. Kochanowskiego 29). Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wybrane przez Ciebie produkty będą dostępne na 100% w danej chwili. Aby potwierdzić ostatecznie stan realizacji zamówienia skontaktujemy się z Tobą. W przypadku niewykorzystania, wpłaconych przez Ciebie pieniędzy różnica zostanie zwrócona zgodnie z Regulaminem.
   

Rabaty - czyli to co Klient lubi najbardziej ;-)

 

Rabat udzialny jest w zależności od wartości złożonego zamówienia:

 

od 150,00 zł 5%

 

2014 Kukurykuuu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji