Woda JAVA 1,5L butelka PET WODY KARPACKIE

Wody Karpackie
Cena / szt.: 6,50 zł
Ilość:
Dostępny w: 1-4 dni
SO106
Producent (marka):

 

Opis

Woda JAVA w butelce PET (plastikowej) 1,5L


JAVA to Naturalna jedyna na świecie, wydobywana prosto ze źródła WODA ALKALICZNA o wartości pH 9,2 - 9,3 i ujemnym potencjale (przy źródle dochodzi do -300mv).

JAVA jest wodą średniozmineralizowaną o znaczącej zawartości jodu (24 ug/100ml). Polska leży w obszarze niedoboru jodu. Jego niedobór występuje u prawie 90% Polaków. Jak wiadomo jod jest składnikiem mineralnym, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego:

- metabolizmu energetycznego,

- funkcjonowania układu nerwowego - w tym funkcji poznawczych

- wyglądu skóry.

 

Dzięki alkalicznym wodorowęglanom i węglanom pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo zasadowej w Twoim ciele. Im wyższe pH wody, tym większe właściwościalkalizujące, a więc zdolność do neutralizowania kwasów.
 
Zachowanie równowagi kwasowo- zasadowej jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wartość pH krwi u zdrowej osoby utrzymywane jest w wąskim zakresie od 7,35 do 7,45 a więc delikatnie przesunięta w kierunku zasadowym. Kwasy powstają w wyniku metabolizmu. Każdej minutyw komórkach naszego ciała powstają kwaśne cząsteczki - to cena jaką płacimy za niezbędną do życia energię. Ponieważ kwasy są szkodliwe, organizm neutralizuje je i usuwa. Nieurozmaicona, wysokoprzetworzona dieta „zachodnia”, uboga w świeże warzywa, owoce i naturalnie czystą, alkaliczną wodę, prowadzi do nadmiernego wytwarzania kwaśnych produktów przemiany materii. Siedzący tryb życia i stres również nasilają to zjawisko. Z czasem mechanizmy kompensujące zakwaszenie nie są wystarczające. W efekcie dochodzi do przewlekłego zakwaszenia. Termin przewlekłego zakwaszenia coraz częściej jest tematem światowych konferencji i sympozjów, jako ważna przyczyna chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, osteoporoza, dna moczanowa, niewydolność nerek, otyłość, choroby układu krążenia.
2014 Kukurykuuu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji